top of page

STRATEJİLER

Tavsiyeler
Bence tanıtım videosunu izleyin hemen oyunu keşfetmeye bakın :).
Okumayı sevenler ise buraya : Bar10n oyununda tüm ihtimallerin puanını hesaplamak yerine mantığı anlayıp öyle oyunu oynamak lazım oyunda iki bakış açısının önemli olduğu ispatlanmıştır. Eli almak ve bonusları bulmak üzere inşa edilen oyun sistemi çoğu zaman büyük ihtimalle oyun sonunda daha fazla puan getirecektir. Oyunda aynı cinsleri attığınız ve bonus olayına dikkat ettiğiniz sürece yüksek puan almaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca bazen kağıtlar uygun şekilde son ellere bırakılamayabilir. Böyle durumlara kalmamak için her zaman en yüksek puanı önce ileri sürmek gerekmeyebilir. 
Oyunun kabul edilen doğru şekli olsa da şans faktörünü değerlendirmek ve rakibin hamlelerini hafızada tutmak ta önemlidir. Oyunda belli oranlarda hafızayı kullanmak, öngörü de bulunmak, strateji geliştirmek kadar geliştirdiğiniz stratejinin de başarılı olması rakibin stratejisine bağlıdır onun içinde biraz şansa ve rakibi tanımaya gerek var. Benden söylemesi Baronda 10 numara olmak için uzun bir yol var hemen keyifli dakikalarınızı başarıya dönüştürün daha ne duruyorsunuz BOL BARONLAR.
Örnek Stratejiler
Oyunda öncelikle her el bir kağıt çekildiği için ve bonusların artırma ihtimali için eldeki bonuslarla birlikte aynı cins Papaz,Kız yada oğlanı seçmek doğru bir strateji olacaktır. Ve 2 joker varken hiç bir şekilde bunların beraber sürülmesi kazanç getirmez. Ayrı ayrı sürmek her zaman daha iyi puan getirmektedir. Ve oyunda stratejinizi rakibe belirtmediğiniz sürece eli yüksek puanla alma şansınız artmaktadır. Örneğin yüksek puanları hep başta alırsanız sona elinizde düşük puanlar kalır ve hep böyle oynamak el puanını kaybetmeye sebep olur. Sizi başarıya götürecek en büyük adım çekeceğiniz kağıdın bonus oluşturma ihtimalidir. Oynayacağınız her elde çıkanları takip etmek ve stratejinizi ona göre değerlendirmek hep yüksek puanı elde etmek değilde bonusu yakalamaya çalışmak size artı sağlayacaktır. BarON10'nu ve jokeri uygun zamanda kullanmak çok önemlidir. Şansınız Bol BARON' unuz 10 olsun yolunuz her zaman açık olsun.  
bottom of page