top of page

HAKKIMIZDA

Başarı için beyin fırtınası

    Bar10n kendi alanında ilktir ve yeni bir oyundur.

Vizyon sahibi olan Bar10n kart oyunları sevenler için vazgeçilmez olmayı hedefliyor. Bar10n birçok oyunda olmayan özellikler içeriyor bu da onun keşfedilmeyi beklediği gizeminde saklı. Neler mi: Öncelikle Bar10n herkesin oynayabileceği kadar basittir. Ayrıca her yaştan kimsenin keyif alabileceği derinlikte ve güzelliktedir. Bunu nasıl başarıyor işte bunu zamanla oynayarak ve bilgi edinerek öğreneceksiniz. Kurgulanan oyun düzeni ve puanlama sistemi oyunu heyecan verici yapmaktadır. Eğlendirdiği gibi oyunu kazanmaya çalışan oyuncuyu düşünmeye sevk etmesi oyuncuya düşünme disiplini yanı sıra özel yetenekler kazandırmaktadır.

 

    Bar10n oyununun oynanma şekli, kendine özgü puanlama sistemi ve kuralları onu çok güçlü bir oyun haline getirmiştir. Oyunun herkes tarafından oynanabilmesi ve satranç gibi bir spor dalı olabilmesi için gerekli çaba tarafımızdan gösterilmekterdir.

Bar10n, dil desteği yanı sıra internet ve video kanallarıyla herkese ulaşmaya çalışmaktadır.

    Bar10n, her yaştan kimsenin oynayabilmesi ve ortak değer olabilmesi için yapıldı. Bu konuda sizlerin öneri ve görüşlerinize birincil derecede önem vermekte, gelişim için evrensel parametreleri dikkate almaktadır.

    Sitemizi takip ederek sürpriz indirimleri kaçrımayın. Google Play Store'dan indirebilirsiniz. İlerde diğer platformlarda görmek istiyorsanız desteğinizi esirgemeyin. Bar10n markası, sizlerin desteğiyle evrensel oyun olma yolunda amacına doğru hızla ilerlemektedir. Zamanını güzel geçirmek ve değerlendirmek isteyen herkes bilişsel yeteneklerini geliştiren oyunlarımızı rahatlıkla oynayabilir.

Bar10n, herkesin yaşamına olumlu bir katkı sağlamak için sizlerle buluşmayı bekliyor.

Sevgiyle Kalın, Bar10n'suz Kalmayın

İlhami Savaş OKUR

Bar10n Yaratıcısı

bottom of page