HAKKIMIZDA

Başarı için beyin fırtınası

             Bar10n kendi alanında ilk ve yeni bir oyundur.

Vizyon sahibi olan Bar10n kart oyunları sevenler için vazgeçilmez olmayı hedefliyor. Bar10n birçok oyunda olmayan özellikler içeriyor bu da onun keşfedilmeyi beklediği gizeminde saklı. Neler mi: Öncelikle bar10n herkesin oynayabileceği kadar basittir. Ayrıca her yaştan kimsenin keyif alabileceği derinlikte ve güzelliktedir. Bunu nasıl başarıyor işte bunu zamanla oynayarak ve bilgi edinerek öğreneceksiniz. Kurgulanan oyun düzeni ve puanlama sistemi oyunu heyecan verici yapmaktadır. Eğlendirdiği gibi oyunu kazanmaya çalışan oyuncuyu düşünmeye sevk etmesi oyuncuya düşünme disiplini yanı sıra özel yetenekler kazandırmaktadır.

 

      Bar10n oynanma şekli ve kendine özel puanlama sistemi ve kuralları onu çok güçlü bir oyun haline getirmiştir. Oyunun herkes tarafından oynanabilmesi ve satranç gibi bir spor dalı olabilmesi için gerekli çaba tarafımızdan gösterilmektedir.

Oyun dil desteği yanı sıra internet ve video kanallarıyla herkese ulaşmaya çalışmaktadır. Bar10n her yaştan kimsenin oynayabilmesi ve ortak değer olabilmesi için yapıldı. Oyun bilinen bir büyük firma tarafından yapılmadı o yüzden açıkça söylemek gerekirse gelişmesi için oyunu oynayanların desteği lazım. 

       Bar10n şu an ücretsiz herkes tarafından Google Play Store dan indirilebilir. İlerde diğer platformlarda görmek istiyorsanız desteğinizi esirgemeyin. Bar10n sahibi yapan bir kişi değil destekleyenlerle birlikte bir aile. Sizde destekte bulunup bar10n ailesine katılın. Strateji geliştirerek heyecan veren eğlendiren bu oyunun daha iyi yerlere gelmesine katkı sağlayın.

Bar10n herkesin yaşamına olumlu bir katkı sağlamak için sizlerle buluşmayı bekliyor.

Sevgiyle Kalın, Bar10n’ suz Kalmayın.

 

Bilgisayar Mühendisi

İlhami Savaş OKUR

Bar10n Yapımcısı